20021111-00030T4LF
DigiKey raktári szám
609-3721-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021111-00030T4LF
Leírás
CONN HEADER VERT 30POS 1.27MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 30 position 0,050" (1,27mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
20021111-00030T4LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,091" (2,30mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,309" (7,86mm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,098" (2,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Rögzítés módja
Névleges feszültség
125VAC