10136653-10LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 0
Adatlap
Molex
Raktáron: 10 301
Adatlap
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity
10 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,118" (3,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
10136653-10LF
DigiKey raktári szám
609-10136653-10LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10136653-10LF
Leírás
CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
10136653-10LF modellek
Kategória
Sorok száma
1
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,118" (3,00mm)