10132446-16LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 10132446-16LF-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 10132446-16LF |
Leírás | CONN PLUG HSG 16POS 3.00MM |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 16 Szögletes csatlakozók - házak dugó fekete 0,118" (3,00mm) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 10132446-16LF modellek |
Kategória | Sortávolság 0,118" (3,00mm) |
Gyrt. | Rögzítés módja panelre szerelhető |
Sorozat | Érintkező végződtetése krimpelés |
Csomagolás Tasak | Rögzítés módja rögzítőperem |
Alkatrész státusza Aktív | Szín fekete |
Csatlakozó típusa | Tulajdonságok Izzóhuzal tesztnek megfelelő |
Érintkező típusa tű | Szigetelés anyaga Termoplasztikus |
Pozíciók száma | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Kivezetési raszter 0,118" (3,00mm) | Megjegyzés Az érintkezőket külön lehet beszerezni |