10127716-22LF
10127716-22LF
10127716-22LF
DigiKey raktári szám
609-4821-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10127716-22LF
Leírás
CONN RCPT HSG 22POS 3.00MM
Részletes leírás
22 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,118" (3,00mm)
EDA / CAD modellek
10127716-22LF modellek
Kategória
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Szín
fekete
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,118" (3,00mm)