10126372-102LF
DigiKey raktári szám
10126372-102LF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
10126372-102LF
Leírás
STD METRAL 5R PIP CNR
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Áramköri lap szélére szerelt, Furatszerelt, derékszögű natúr
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10126372-102LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
Áramköri lap szélére szerelt, Furatszerelt, derékszögű
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, rögzítőpecek (panelhez)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
natúr
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Névleges áram (Amper)
1A
Pozíciók száma
30
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)
Névleges feszültség
1000VAC