10114826-00010LF
DigiKey raktári szám
609-6361-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10114826-00010LF
Leírás
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10114826-00010LF modellek
Kategória
Sorok száma
1
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
natúr
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Pozíciók száma
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)