10073456-019LF
DigiKey raktári szám
609-3085-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10073456-019LF
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10073456-019LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,160" (4,06mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező hossza összesen
0,510" (12,95mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,365" (9,27mm)