10046971-003LF
10046971-003LF
10046971-003LF
DigiKey raktári szám
609-2859-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10046971-003LF
Leírás
CONN EDGE DUAL FML 70POS 0.100
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
70 (táp) Pozíció anya csatlakozó Nincs megadva - kétélű arany 0,100" (2,54mm) fekete
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10046971-003LF modellek
Kategória
Kivitel
kettős
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Végződtetés
hajlított tű, forraszanyag
Csomagolás
Tálca
Érintkező anyaga
rézötvözet
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Kártya típusa
Nincs megadva - kétélű
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Típus
anya
Érintkező típusa
Konzolos tartó
Pozíciók/rekeszek/sorok száma
35
Szín
fekete
Pozíciók száma
70 (táp)
Üzemi hőmérséklet
-5°C ~ 105°C
Kártya vastagsága
0,062" (1,57mm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)