L77SDB25S1ACH3R | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | L77SDB25S1ACH3R-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | L77SDB25S1ACH3R |
Leírás | CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | L77SDB25S1ACH3R modellek |
Kategória | Csatlakozóház anyaga, bevonata Acél, ónbevonatú |
Gyrt. | Érintkező bevonata arany |
Sorozat | Érintkező bevonatának vastagsága Flash |
Csomagolás Tálca | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Alkatrész státusza Aktív | Névleges áram (Amper) 3A |
Csatlakozási szabvány | Hátlaptól mért távolság 0,406" (10,30mm) |
Csatlakozó típusa Dugaszolóaljzat, aljzatok | Tulajdonságok rögzítőpecek (panelhez) |
Pozíciók száma | Névleges feszültség 250V |
Sorok száma 2 | Szín fekete |
Rögzítés módja | Érintkező kialakítása Sajtolt |
Csatlakozó mérete, tűkiosztása 3 (DB, B) | Dielektrikum anyaga Termoplasztikus, üvegszálas |
Érintkező típusa Jel | Érintkező anyaga Foszfor-bronz |
Perem kialakítása NYÁK felőli oldal (M3) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |