L77DD50S
L77DD50S
L77DD50S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DD50S
DigiKey raktári szám
L77DD50S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L77DD50S
Leírás
CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP
Részletes leírás
50 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
L77DD50S modellek
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
3
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C