L77DA15SOL2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 633
Adatlap
Similar
Assmann WSW Components
Raktáron: 615
Adatlap
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 3 051
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 0
Ehhez nincs kép: L77DA15SOL2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L77DA15SOL2
DigiKey raktári szám
L77DA15SOL2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L77DA15SOL2
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L77DA15SOL2 modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Névleges feszültség
300V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C