L717HDD78P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDD78P
DigiKey raktári szám
L717HDD78P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717HDD78P
Leírás
CONN D-SUB HD PLG 78POS SLDR CUP
Részletes leírás
78 Pozíció D-Sub, High Density dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L717HDD78P modellek
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Sorok száma
4
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D) nagy sűrűségű
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C