L717HDB44PVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDB44PVF
DigiKey raktári szám
L717HDB44PVF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717HDB44PVF
Leírás
CONN D-SUB HD PLG 44POS SLDR CUP
Részletes leírás
44 Pozíció D-Sub, High Density dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L717HDB44PVF modellek
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) Nagy sűrűségű
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C