L717HDA26PD1CH3R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
EDAC Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
EDAC Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
26 Pozíció D-Sub, High Density dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717HDA26PD1CH3R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26PD1CH3R
DigiKey raktári szám
L717HDA26PD1CH3R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717HDA26PD1CH3R
Leírás
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
EDA / CAD modellek
L717HDA26PD1CH3R modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,350" (8,89mm)
Tulajdonságok
Panelhez rögzítő peckek, földelőhornyok, földelőfülek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Sorok száma
3
Szín
fekete
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A) nagy sűrűségű
sárgaréz
Perem kialakítása
NYÁK felőli oldal (M3)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C