L717HDA26PD1CH3F megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
EDAC Inc.
Raktáron: 44
Adatlap
Similar
EDAC Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
26 Pozíció D-Sub, High Density dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717HDA26PD1CH3F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26PD1CH3F
DigiKey raktári szám
L717HDA26PD1CH3F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717HDA26PD1CH3F
Leírás
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
L717HDA26PD1CH3F modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,350" (8,89mm)
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
Panelhez rögzítő peckek, földelőhornyok, földelőfülek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Sorok száma
3
Szín
fekete
Rögzítés módja
Érintkező kialakítása
Sajtolt
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A) nagy sűrűségű
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Érintkező típusa
Jel
Érintkező anyaga
sárgaréz
Perem kialakítása
párosítási oldal, belső menetes biztosítócsavar (M3)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C