L717DA15POL2RM8 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
NorComp Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
NorComp Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 122
TE Connectivity AMP Connectors
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717DA15POL2RM8
L717DA15POL2RM8
L717DA15POL2RM8
DigiKey raktári szám
L717DA15POL2RM8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717DA15POL2RM8
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Névleges feszültség
300V
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
2
Érintkező kialakítása
Megmunkált
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C