L177SDC37SA4CH4F megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 37
Raktáron: 28
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 109
Amphenol CS (FCI)
37 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L177SDC37SA4CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDC37SA4CH4F
DigiKey raktári szám
L177SDC37SA4CH4F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L177SDC37SA4CH4F
Leírás
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
EDA / CAD modellek
L177SDC37SA4CH4F modellek
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Perem kialakítása
párosítási oldal, Anya biztosítócsavar (4-40)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C