L177SDB25SOL2 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 428
Adatlap
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 832
Adatlap
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 258
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 245
Raktáron: 157
Raktáron: 320
Raktáron: 417
Raktáron: 369
25 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L177SDB25SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25SOL2
DigiKey raktári szám
L177SDB25SOL2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L177SDB25SOL2
Leírás
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
EDA / CAD modellek
L177SDB25SOL2 modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Névleges áram (Amper)
3A
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C