L117DCFRBA37P megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
3M
Raktáron: 266
Adatlap
Similar
3M
Raktáron: 261
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 100
Raktáron: 226
Raktáron: 0
37 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L117DCFRBA37P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DCFRBA37P
DigiKey raktári szám
L117DCFRBA37P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L117DCFRBA37P
Leírás
CONN D-SUB PLUG 37POS IDC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
L117DCFRBA37P modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
átvezetéses, földelőhornyok, törésgátló
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Névleges feszültség
250V
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
2
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Rögzítés módja
Vezetékméret
26AWG
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C