17EHD015PAM100
DigiKey raktári szám
17EHD015PAM100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
17EHD015PAM100
Leírás
CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub, High Density dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Névleges feszültség
125V
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
3
Érintkező kialakítása
Sajtolt
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Poliamid (PA), nejlon, üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
1 (DE, E) Nagy sűrűségű
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C