SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
DigiKey raktári szám
609-1169-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-1169-1-ND - Vágott szalag (CT)
609-1169-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFW30S-2STME1LF
Leírás
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Függőleges - 1 oldalú 0,039" (1,00mm) Felületszerelt
EDA / CAD modellek
SFW30S-2STME1LF modellek
Ház anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Működtető elem anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Tulajdonságok
5., 6., 7., 8. és 13. pólus fröccsöntve lezárva, Zero Insertion Force (ZIF)
Névleges feszültség
100V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Függőleges - 1 oldalú
Pozíciók száma
30
Névleges áram (Amper)
1A
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Végződtetés
forraszanyag
Dugaszolási ciklusok száma
20
FFC, FCB vastagsága
0,33mm
Alap típusszám
Lemeztől mért magasság
0,209" (5,30mm)