SFV24R-2STE1HLF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SFV24R-2STE1HLF |
Leírás | CONN FFC FPC TOP 24POS 0.5MM R/A |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 24 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SFV24R-2STE1HLF modellek |
Kategória | Kábelvégződés típusa Rovátkolt |
Gyártó Amphenol ICC (FCI) | Érintkező anyaga Foszfor-bronz |
Sorozat | Érintkező bevonata ón |
FFC kábel típusa FFC, FPC | Tulajdonságok forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF) |
Rögzítés módja Felületszerelt, derékszögű | Névleges feszültség 50V |
Csatlakozó/érintkező típusa érintkezők, fent | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Pozíciók száma 24 | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Kivezetési raszter 0,020" (0,50mm) | Névleges áram (Amper) 0,5A |
Végződtetés forraszanyag | Ház színe fekete |
FFC, FCB vastagsága 0,30mm | Működtető elem színe fekete |
Lemeztől mért magasság 0,071" (1,80mm) | Dugaszolási ciklusok száma 20 |