HM2P07PK5110GFLF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 6
Adatlap
110 Pozíció Foglalat, tűsorok csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Amphenol ICC’s Millipacs® High Speed Connectors
HM2P07PK5110GFLF
DigiKey raktári szám
609-2127-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HM2P07PK5110GFLF
Leírás
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
HM2P07PK5110GFLF modellek
Kategória
Sorok száma
5
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Végződtetés
rászorítható
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csatlakozó típusa
Foglalat, tűsorok
Névleges áram (Amper)
1.5 A
Csatlakozási szabvány
A 22
Névleges feszültség
750Vrms
Pozíciók száma
110
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Tulajdonságok
kártyavezető
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)