DILB14P-223TLF
DILB14P-223TLF
DILB14P-223TLF
DigiKey raktári szám
609-4712-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DILB14P-223TLF
Leírás
CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 (2 x 7) POS DIP, 0,3" (7,62mm) sortávolság Aljzat ón Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DILB14P-223TLF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Raszter (tűk)
0,100" (2,54mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező tüske bevonata
ón
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Típus
DIP, 0,3" (7,62mm) sortávolság
Érintkező tüske anyaga
rézötvözet
Pozíciók vagy érintkezők száma (raszter)
14 (2 x 7)
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Raszter (párosított rész)
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Párosított érintkező bevonata
ón
Végződtetés (tűk) hossza
0,124" (3,15mm)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Párosított érintkező anyaga
rézötvözet
Névleges áram (Amper)
1 A
Rögzítés módja
Furatszerelt
Érintkező ellenállása
30mohm