D37S91C4GV00LF
DigiKey raktári szám
D37S91C4GV00LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D37S91C4GV00LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT PRESS
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
37 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
D37S91C4GV00LF modellek
Kategória
Végződtetés
rászorítható
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Ón-nikkelbevonatú
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C