D25S24B6GX00LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
25 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D25S24B6GX00LF
DigiKey raktári szám
D25S24B6GX00LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D25S24B6GX00LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
D25S24B6GX00LF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Ón-nikkelbevonatú
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C