98464-G61-32LF
DigiKey raktári szám
609-2565-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
98464-G61-32LF
Leírás
CONN HEADER R/A 32POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 32 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
98464-G61-32LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,098" (2,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,240" (6,10mm)
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Névleges feszültség
200V (AC/DC)