98464-G61-14LF
DigiKey raktári szám
609-2544-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
98464-G61-14LF
Leírás
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 14 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
98464-G61-14LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,098" (2,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,240" (6,10mm)
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Névleges feszültség
200V (AC/DC)