98464-G61-08LF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Molex
Raktáron: 6 542
Adatlap
Similar
Molex
Raktáron: 6 771
Adatlap
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 8 position 0,079" (2,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
98464-G61-08LF
DigiKey raktári szám
609-2547-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
98464-G61-08LF
Leírás
CONN HEADER R/A 8POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
98464-G61-08LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,098" (2,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,240" (6,10mm)
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Névleges feszültség
200V (AC/DC)