98464-G61-06LF
DigiKey raktári szám
609-2548-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
98464-G61-06LF
Leírás
CONN HEADER R/A 6POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 6 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
98464-G61-06LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,098" (2,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,240" (6,10mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany, GXT™
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
krém
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
200V (AC/DC)