98424-G52-22ALF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 98424-G52-22ALF |
Leírás | CONN HEADER SMD 22POS 2MM |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Csatlakozó foglalat Felületszerelt 22 position 0,079" (2,00mm) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 98424-G52-22ALF modellek |
Kategória | Rögzítés módja Reteszelő tartó |
Gyrt. | Párosított érintkező hossza 0,157" (4,00mm) |
Sorozat | Szigetelés magassága 0,244" (6,20mm) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Érintkező formája négyzet |
Sorok száma 2 | Tulajdonságok kódoló horony, Pick and Place |
Sortávolság (párosított rész) | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Lefoglalt pozíciók száma mind | Szigetelés színe krém |
Kialakítás | Névleges áram (Amper) 2A (AC/DC) |
Tokozás Tokozott - 4 oldalról | Névleges feszültség 200V (AC/DC) |