98414-G06-14LF
DigiKey raktári szám
609-2576-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
98414-G06-14LF
Leírás
CONN HEADER VERT 14POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 14 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
98414-G06-14LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,098" (2,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,232" (5,90mm)
Csomagolás
Ömlesztve
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Névleges feszültség
200V (AC/DC)