95278-801B10LF
95278-801B10LF
DigiKey raktári szám
609-95278-801B10LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
95278-801B10LF
Leírás
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
95278-801B10LF modellek
Párosított érintkező hossza
0,232" (5,90mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csomagolás
Csőtár
15,0µin (0,38µm)
2
Tulajdonságok
Pick and Place
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként