77311-424-10LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 151
Raktáron: 59
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
77311-424-10LF
DigiKey raktári szám
77311-424-10LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77311-424-10LF
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
77311-424-10LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,266" (6,75mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,114" (2,90mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,480" (12,19mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
78,7µin (2,00µm)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként