72454-020LF
DigiKey raktári szám
609-3076-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
72454-020LF
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
72454-020LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,365" (9,27mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany, GXT™
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kódoló horony, Pick and Place
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A