53611-G50-4LF
DigiKey raktári szám
609-53611-G50-4LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
53611-G50-4LF
Leírás
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 50 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
53611-G50-4LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
reteszelő zár/kilökő kampók
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Csomagolás
Tálca
Szigetelés magassága
0,640" (16,26mm)