20021521-00020C1LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 20021521-00020C1LF-ND - Szalag tekercsen (TR) |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 20021521-00020C1LF |
Leírás | CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,050" (1,27mm) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Rögzítés módja push-pull |
Gyrt. | Szigetelés magassága 0,220" (5,60mm) |
Sorozat | Érintkező formája négyzet |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) | Párosított érintkező bevonata arany |
Alkatrész státusza Aktív | Párosított érintkező bevonatának vastagsága Flash |
Csatlakozó típusa | Érintkező tüske bevonata arany |
Érintkező típusa tű | Érintkező anyaga rézötvözet |
Raszter (párosított rész) | Szigetelés anyaga műanyag |
Pozíciók száma | Tulajdonságok kódoló horony, Pick and Place |
Sorok száma 2 | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Sortávolság (párosított rész) | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Lefoglalt pozíciók száma mind | Szigetelés színe fekete |
Kialakítás | Névleges áram (Amper) 1A érintkezőnként |
Tokozás Tokozott - 4 oldalról | Névleges feszültség 125VAC |