20021121-00030T4LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 609-3735-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 20021121-00030T4LF |
Leírás | CONN HEADER SMD 30POS 1.27MM |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Csatlakozó foglalat Felületszerelt 30 position 0,050" (1,27mm) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 20021121-00030T4LF modellek |
Kategória | Rögzítés módja push-pull |
Gyrt. | Párosított érintkező hossza 0,120" (3,05mm) |
Sorozat | Érintkező formája négyzet |
Csomagolás Csőtár | Párosított érintkező bevonata arany |
Alkatrész státusza Aktív | Párosított érintkező bevonatának vastagsága 10,0µin (0,25µm) |
Csatlakozó típusa | Érintkező tüske bevonata ón |
Érintkező típusa tű | Érintkező anyaga rézötvözet |
Raszter (párosított rész) | Szigetelés anyaga Termoplasztikus |
Pozíciók száma | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorok száma 2 | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Sortávolság (párosított rész) | Szigetelés színe fekete |
Lefoglalt pozíciók száma mind | Névleges áram (Amper) 1A érintkezőnként |
Kialakítás | Névleges feszültség 125VAC |