20021121-00016D4LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Sullins Connector Solutions
Raktáron: 4 037
Adatlap
Similar
Harwin Inc.
Raktáron: 778
Adatlap
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 16 position 0,050" (1,27mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
20021121-00016D4LF
DigiKey raktári szám
20021121-00016D4LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021121-00016D4LF
Leírás
CONN HEADER SMD 16POS 1.27MM
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
20021121-00016D4LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
10,0µin (0,25µm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma
Tulajdonságok
Pick and Place
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges feszültség
125VAC