10142707-12LF
10142707-12LF
Amphenol ICC Minitek® Pwr 5.7 | Digi-Key Daily
10142707-12LF
DigiKey raktári szám
609-5466-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10142707-12LF
Leírás
CONN RCPT HSG 12POS 5.70MM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,224" (5,70mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10142707-12LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sortávolság
0,224" (5,70mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Izzóhuzal tesztnek megfelelő
Érintkező típusa
aljzat
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6, halogénmentes
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,224" (5,70mm)