10136653-10LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 609-10136653-10LF-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 10136653-10LF |
Leírás | CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,118" (3,00mm) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 10136653-10LF modellek |
Kategória | Sorok száma 1 |
Gyrt. | Rögzítés módja Lengő (soros) |
Sorozat | Érintkező végződtetése krimpelés |
Csomagolás Tasak | Rögzítés módja reteszelő zár |
Alkatrész státusza Aktív | Szín fekete |
Csatlakozó típusa | Szigetelés anyaga Poliamid (PA66), Nejlon 6/6 |
Érintkező típusa aljzat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Pozíciók száma | Megjegyzés Az érintkezőket külön lehet beszerezni |
Kivezetési raszter 0,118" (3,00mm) | Alap típusszám |