10132446-16LF
DigiKey raktári szám
10132446-16LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10132446-16LF
Leírás
CONN PLUG HSG 16POS 3.00MM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 Szögletes csatlakozók - házak dugó fekete 0,118" (3,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10132446-16LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
rögzítőperem
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Izzóhuzal tesztnek megfelelő
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,118" (3,00mm)