10127815-14LF
DigiKey raktári szám
609-10127815-14LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10127815-14LF
Leírás
CONN RCPT HSG 14POS 4.20MM
Részletes leírás
14 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,165" (4,20mm)
EDA / CAD modellek
10127815-14LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sortávolság
0,165" (4,20mm)
Rögzítés módja
reteszelő zár
Szín
natúr
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Izzóhuzal tesztnek megfelelő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,165" (4,20mm)