10127716-12LF
10127716-12LF
10127716-12LF
DigiKey raktári szám
609-10127716-12LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10127716-12LF
Leírás
CONN RCPT HSG 12POS 3.00MM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,118" (3,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10127716-12LF modellek
Kategória
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,118" (3,00mm)