10126372-102LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 10126372-102LF-ND - Szalag tekercsen (TR) |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 10126372-102LF |
Leírás | STD METRAL 5R PIP CNR |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 10126372-102LF modellek |
Kategória | Rögzítés módja Áramköri lap szélére szerelt, Furatszerelt, derékszögű |
Gyártó Amphenol ICC (FCI) | Végződtetés forraszanyag |
Sorozat | Tulajdonságok kártyavezető, rögzítőpecek (panelhez) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) | Érintkező bevonata Arany vagy arany, GXT™ |
Alkatrész státusza Aktív | Szín natúr |
Csatlakozó típusa Dugaszolóaljzat, aljzatok | Névleges áram (Amper) 1A |
Pozíciók száma 30 | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Lefoglalt pozíciók száma mind | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Kivezetési raszter 0,079" (2,00mm) | Névleges feszültség 1000VAC |