10118940-034LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 0
Adatlap
Molex
Raktáron: 1 280
Adatlap
JST Sales America Inc.
34 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,079" (2,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
10118940-034LF
DigiKey raktári szám
10118940-034LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10118940-034LF
Leírás
CONN RCPT HSG 34POS 2.00MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
10118940-034LF modellek
Kategória
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)