10114826-00010LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 609-6361-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 10114826-00010LF |
Leírás | CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,049" (1,25mm) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 10114826-00010LF modellek |
Kategória | Sorok száma 1 |
Gyrt. | Rögzítés módja Lengő (soros) |
Sorozat | Érintkező végződtetése krimpelés |
Csomagolás Ömlesztve | Szín natúr |
Alkatrész státusza Aktív | Szigetelés anyaga Poliamid (PA66), Nejlon 6/6 |
Csatlakozó típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Érintkező típusa aljzat | Megjegyzés Az érintkezőket külön lehet beszerezni |
Pozíciók száma | Alap típusszám |
Kivezetési raszter 0,049" (1,25mm) |