10082627-404HLF
DigiKey raktári szám
609-10082627-404HLF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10082627-404HLF
Leírás
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 4 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10082627-404HLF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Csomagolás
Tasak
Érintkező hossza összesen
0,538" (13,67mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
1
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A