10018783-10012TLF
DigiKey raktári szám
609-1966-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10018783-10012TLF
Leírás
CONN PCI EXP FMALE 98POS 0.039
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
98 Pozíció anya csatlakozó PCI Express™ arany 0,039" (1,00mm) fekete
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10018783-10012TLF modellek
Kategória
Tulajdonságok
kártyavezető, rögzítőperem
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Végződtetés
forraszanyag, Lépcsős
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
rézötvözet
Kártya típusa
PCI Express™
Érintkező bevonata
arany
Típus
anya
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Pozíciók száma
98
Érintkező típusa
Konzolos tartó
Kártya vastagsága
0,062" (1,57mm)
Szín
fekete
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)