L77SDB25S1ACH3R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25S1ACH3R
DigiKey raktári szám
L77SDB25S1ACH3R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L77SDB25S1ACH3R
Leírás
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Részletes leírás
25 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L77SDB25S1ACH3R modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Foszfor-bronz
Perem kialakítása
NYÁK felőli oldal (M3)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C